XXXIII Niedziela Zwykła (18 listopada)

7:30 Za †† Władysławę i Tadeusza KOWALSKICH oraz ich syna Andrzeja

9:30 Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne łaski dla Marianny PILARZ – z okazji kolejnej rocznicy urodzin

11:00 Za Elżbietę GLIŃSKĄ

16:00 Za †† Kunegundę KLAMA, jej rodziców i teściów oraz Edytę JASTRZĄBEK – KLAMA i Marię PUCHAŁA

 

PONIEDZIAŁEK 19.11 

8:00  Za Zdzisława Mańkę – w IV rocznicę śmierci

17:00  Za Elżbietę GLIŃSKĄ

 

WTOREK 20.11 - Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

8:00 Za Elżbietę GLIŃSKĄ
17:00  Za ††
ciocię Agnieszkę BANDUCH – w XXXIV rocznicę śmierci – oraz męża Emanuela SŁODCZYK – na pamiątkę urodzin


ŚRODA 21.11 Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

8:00 Za  Elżbietę GLIŃSKĄ

12:30 W intencji nowo wybranej rady gminy i wójta Gminy Herby

17:00 Za †† ojca Józefa i brata Józefa SUKIENNIK – w kolejne rocznice śmierci – oraz mamę Agnieszkę

 

CZWARTEK 22.11  Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

8:00 Za Elżbietę GLIŃSKĄ

17:00 Za Jana SZYMALĘ – w III rocznicę śmierci

 

PIĄTEK 23.11

8:00 Za Henryka OLSZEWSKIEGO – w kolejną rocznicę śmierci

17:00 Za Elżbietę GLIŃSKĄ

 

SOBOTA 24.11 Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

8:00 Za † Elżbietę GLIŃSKĄ

17:00 Za  Janinę, Piotra, Edwarda PARKITNYCH, Aleksandrę i Józefa GLIŃSKICH, Helenę i Adolfa ZAREMBÓW, Helenę i Bolesława BRYCHT, Krystynę KONIECZNĄ

17:45 Chrzest: Ksawery, Robert MYSZOR

 

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA Niedziela (25 listopada)

7:30  Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne łaski dla Jana KWIATKOWSKIEGO – z okazji 80. rocznicy urodzin

9:30 Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny WOJCZYK – z okazji kolejnej rocznicy urodzin

11:00  W INTENCJI MINISTRANTÓW I LEKTORÓW oraz SCHOLKI PARAFIALNEJ

16:00 Za  Elżbietę GLIŃSKĄ