III NIEDZIELA ZWYKŁA (24 styczeń)

7:30 Za † Romana LACHOWSKIEGO, Sabinę, Józefa BRYŁA z córką Alfredą, † wnuczką Jadwigą, za †† Stanisławę i Józefa LACHOWSKICH z synami

9:30 W IV rocznicę śmierci mamy Wiesławy NICPOŃ i jej męża Kazimierza oraz za †† z rodzin NICPOŃ, GLOC oraz † Piotra KRZYSZTONIA

11:00 Za † Zenona KAMIŃSKIEGO – w 30. dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 25.01-  ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

8:00 Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie potrzebne łaski dla Aureli SITEK – z okazji kolejnej rocznicy urodzin

 

WTOREK 26.01 – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

17:00 Za †† babcie i dziadków Katarzynę i Józefa DĄBROWSKICH, †† Eleonorę i Jana PARKITNYCH, †† Zofię i Piotra KRYSTEK oraz †† Eleonorę i Walentego MATYJA

18:00 MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: Za żyjących i †† mieszkańców bloku LEŚNA 17


ŚRODA 27.01

17:00 Za † mamę Agnieszkę SUKIENNIK oraz †† z rodziny

18:00 MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: Za żyjących i †† mieszkańców bloków LEŚNA 18 i LEŚNA 19

 

CZWARTEK 28.01 Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

8:00 Za † Ludwika KLAMA – w rocznicę śmierci – za † żonę Augustynę i Marię PUCHAŁA

17:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH:

Za † Annę JAKSIK

Za † Jana STRZODĘ – w kolejną rocznicę śmierci

Za †† rodziców Stefana i Józefę RAZIK – ze wspomnieniem rocznicy urodzin

Za † Franciszka KOWALSKIEGO – w I rocznicę śmierci – za † żonę Annę – w kolejną rocznicę śmierci – oraz za † Czesława KOTAS – na pamiątkę urodzin

Za †† Henryka, Halinę, Zygmunta i Juliana oraz za †† dziadków Zygmunta, Emilię, Stanisława i Józefę

18:00 MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: Za żyjących i †† mieszkańców ulic LUBLINIECKA 71, 70 i 60 oraz ZIELONEJ i WIECZORKA

 

PIĄTEK 29.01

17:00 MSZA SZKOLNO – RODZINNA: Za † Mariana NECZAJ – ofiarowana od wnuka Jakuba z żoną

18:00 MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: Za żyjących i †† mieszkańców ulic LUBLINIECKA 1,2,3,5,8, i od 9 do 29 oraz LUBLINIECKA od 12 do 58 (parzyste) i DWORCOWA
 

SOBOTA 30.01

17:00 Za † Grażynę JAGUSIAK – ofiarowana od sąsiadów z ul. Lublinieckiej

18:00 MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: Za żyjących i †† mieszkańców ulic 1 MAJA i WOJSKA POLSKIEGO

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA (31 styczeń)

7:30 Za †† dziadków Alojzję i Józefa LEŚ oraz  †† Walentynę i Piotra SZLEPER

9:30 Za †† z Róży Różańcowej Fatimskiej: BULA Franciszka, KLAMA Kunegunda, JAKSIK Maria, RUBIŚ Augustyna, WODARCZYK Gertruda, JONKIS Stefania, BANDUCH Stefania, SPRUCH Anna, GOŁĄBEK Wiktoria, RUBIŚ Elżbieta, SZATKOWSKA Krystyna, JAKSIK Helena, SZWEDA Jadwiga, SMOLEŃ Gertruda, CIERPIOŁ Regina, PASIEKA Maria, NIEDŹWIEDŹ Gertruda, KOWALSKA Helena, SOBIK Gertruda, GOŁEK Barbara, IMIOŁEK Teresa, PĘCHERZ Janina, SKOCZYŃSKA Henryka, TUKAJ Zofia

11:00 Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Mileny SOBORAK – z okazji 9. rocznicy urodzin