Jasełkowe wspomnienia + ZDJĘCIA

22 grudnia zeszłego roku odbyło się w hali sportowej naszej szkoły przedstawienie pt. "W Tobie jest światło". Był to niezwykle wzruszający spektakl ilustrujący emocje zagubionych, młodych ludzi, często samotnych. Ludzi zmagających się z problemem wiary, poszukujących prawdy i osobistej relacji z Bogiem. Historia ta wpisywała się w dzieło Nowej Ewangelizacji, która w tym wypadku prowadzi od zimnej ulicznej ławki, do gorącej, betlejemskiej stajenki.

Aktorom, reżyserom i scenografom dziękujemy, a Szanownych Gości zachęcamy do obejrzenia galerii z tego niezwykłego wydarzenia.

W przedstawieniu udział wzięli:

Błażej - Jakub Bula
Gabriel - Weronika Kraszewska
Młodzież - Izabela Chęcińska, Martyna Głowcka, Katarzyna Wardas oraz Stanisław Grudziński, Mateusz Furman i Macin Halemba
Zły - Daniela Brol
Święta Rodzina - Rozalia Kmieć i Miłosz Szynka
Pasterze - Dawid Barzak, Aleksander Brycht, Jakub Grus i Paweł Sneka
Mędrcy ze Wschodu - Igor Górnik, Fabian Grabarczyk i Bartosz Gryń
Owce - Antonina Czuratis, Emilia Matyja, Blanka Olszewska i Aleksandra Pisula
eSMSy - Iga Habrajska, Wiktoria Jelonek, Alicja Machoń i Amelia Pyka
ks. Tomek - ks. Tomek :)

Reżyseria - pani Monika Furman i ksiądz Tomasz Szumlas