Ołtarz w kaplicy, gdzie miał urodzić się 800 lat temu Św. Jacek Odrowąż

Pozdrowienia przychodzą od Parafian i Przyjaciół


   
    Tyle kartek, pamiątek, zdjęć i wrażeń z pielgrzymek, spotkań, przeżyć. Dobrze, jeśli w każdym z tych dobrych miejsc wspominamy swoich najbliższych. Dzięki za modlitwy i przekazywane te wszystkie pozytywne energie prosto z serca Jezusowego i Jego Najświętszej Matki. 
Matki Boskiej Ubogich w Banneux w BelgiiDla tych, którzy trochę chcą przybliżyć sobie chociażby miniatury wielkich budowli sakralnych i sanktuariów  na świecie - swe zaproszenie kieruje Złota Góra w Częstochowie, gdzie już jest kilkadziesiąt takich miniatur w skali 1:25. A może to zachęci do wyjazdów pielgrzymkowych w autentyczne i rzeczywiste miejsca objawień, szczególnego kultu i wielkich pielgrzymek. Trzeba wspomnieć te, w których uczestniczyli  Parafianie i nasi Przyjacile. Santiago de Compostela ze Świętym Jakubem Apostołem, Ziemia Święta z Jerozolimą, Bethlejem, Nazaretem czy Jerychem., Fatima, Madiugores, Lourdes, La Salette, Guadelupe, Rzym, Turyn, Mediolan ze spotkaniem Rodzin - spotkania Teze w Berlinie ...  i wiele innych. 

     Ten sam i taki sam Chrystus każdego dnia ... nas tu i teraz zaprasza do Swego Serca  ... w  Herbach. On każdemu z nas mówi "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja Was pokrzepię ! ..."Galeria zdjęć

wstecz