1. Diecezjalny Duszpasterz Apostolstwa Modlitwy, ks. Sebastian Gambuś, zaprasza na adwentowy dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019 roku od godz. 10:00 w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Gliwicach-Sikorniku. Więcej szczegółów na plakacie tutaj: https://pobierz.kuria.gliwice.pl/wojciech/Dzien_skupienia_AM.pdf

2. Centrum THEOTOKOS Gliwice zaprasza na adwentowe skupienie dla kobiet:

"Inna K(k)kobieta"
sobota 7 grudnia 2019
Centrum THEOTOKOS Gliwice

Msza św., 2 konferencje, „babskie" pogawędki, adoracja, możliwość spowiedzi
I. Maryjny desing, czyli kobieta przez „K"
II. „k" jak kobieta - kochać i kochaną być

prowadzi s. Bogna Młynarz, zanurzona w tajemnicę Duszy Chrystusowej, teolog, pisarka, przyjaciółka:
"Moją największą pasją jest głoszenie. Po prostu, jak każda kobieta lubię dużo mówić :-) Jeśli tylko jest możliwość (w porę i nie w porę) głoszę rekolekcje i różnej maści konferencje na temat duchowości".

Program:
9.00 Eucharystia
10.00 I konferencja
11.00 kawa
12.00 II konferencja
13.00-15.00 adoracja Najśw. Sakramentu + możliwość spowiedzi

3. Centrum THEOTOKOS Gliwice zaprasza na adwentowe skupienie dla mężczyzn:
"Tak zaufaj... tak pracuj... - naczynia połączone"
sobota 14 grudnia 2019
Centrum THEOTOKOS Gliwice

Msza św., 2 konferencje, męskie gadanie, adoracja, możliwość spowiedzi
I. Zaufanie Bogu a prowadzenie biznesu.
II. Jak zarządzać czasem by wystarczyło? (dla Boga, rodziny, pracy i odpoczynek)

prowadzi Andrzej Sobczyk
Stowarzyszenie Rafael, producent i dystrybutor filmów religijnych, właściciel grupy handlowej Gloria24

Program:
9.00 Eucharystia
10.00 I konferencja
11.00 kawa
12.00 II konferencja
13.00-15.00 adoracja Najśw. Sakramentu + możliwość spowiedzi

motto:
"Ufaj Bogu tak, jakby całe powodzenie spraw zależało wyłącznie od Niego; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła."
św. Ignacy Loyola

4. Diecezjalny Duszpasterz Żywego Różańca, ks. Krzysztof Plewnia,zaprasza w sobotę 14 grudnia br. do par. św. Bartłomieja w Gliwicach na dzień skupienia Róż Różańcowych. Początek tego spotkania o godz. 10.00. Plan spotkania jest następujący:
10.00 - RÓŻANIEC I OKAZJA DO SPOWIEDZI
10.30 - EUCHARYSTIA
11.30 – 12.30  - PRZERWA NA POSIŁEK
12.30  - KONFERENCJA
13.00  - NABOŻEŃSTWO
Plakat zapraszający na wydarzenie można ściągnąć tutaj: