ROZPOCZYNAMY >>>>>> www.parafiaherby.pl

W NIEDZIELĘ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU,

a równocześnie w dniu liturgicznego wspomnienia

PATRONA  POLSKIEJ  Katolickiej  MŁODZIEŻY

18 WRZEŚNIA 2011 ROKU

zaczyna swe oficjalne istnienie parafialna strona internetowa.

To ma być kolejne narzędzie EWANGELIZACJI

w cieniu i u boku MIŁOSIERNEGO

NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA

w  HERBACH.

Niech we wszystkim co dobre, wspomagające naszą WIARĘ, wzmacniające NADZIEJĘ i pomnażające  tę  MIŁOŚĆ - PAN BÓG BŁOGOSŁAWI, STRZEŻE, UMACNIA  wszelkie dobre zamiary i uczyni nas dobrym narzędziem Jego SERCA.    Życzymy sobie i Wam

wierzącym i praktykującym, ale i niewierzącym, wątpiącym i poszukującym, biednym i bogatym, szczęśliwym i cierpiącym, pracującym i bezrobotnym, i tym którzy o swą pracę się lękają, zdrowym i chorym, młodym, tym w pełni sił i tym którzy już słabną, wszystkim mieszkańcom tej naszej ziemi, słowami Chrystusa : „Tak niech świeci Wasze światło przed ludźmi, aby widzieli Wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie” oraz błogosławieństwem Aarona: „Niech Bóg Was błogosławi i strzeże; Niech rozpromieni nad Wami swoje oblicze; Niech Was obdarzy swoją łaską i swoim pokojem ". Życzymy pogodnych dni i jasnych spojrzeń, ładu w duszy i prostej ścieżki w gąszczu codzienności, aby na nowo odkrywany i poznawany Chrystus był przez każdego z nas coraz bardziej kochany. Niech Jego Serce, patronujące naszej świątyni, króluje nam w rodzinach i tam gdzie jesteśmy. Życzymy wszelkiej łaski, wzajemnego zrozumienia oraz obdarowywania się miłością i szczęściem na wzór Świętej Rodziny, która Boga na świat przyniosła. Szczęść Boże !