OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj: V Niedziela Wielkanocna – dzisiaj w katedrze w Gliwicach – Msza św. inauguracyjna obchody Metropolitalnego Święta Rodzin
  2. Zapraszam na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo jest odprawiane przed Mszą Świętą wieczorną (wtorek, środa, piątek i sobota) o godz. 17:30 oraz w niedzielę o godz. 16:00 (3 niedziela miesiąca o godz. 15:30)
  3. W SOBOTĘ (25 maja) – Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach (Msza św. o godz. 11:00)
  4. Serdecznie zapraszam wszystkich chłopców, którzy chcieliby wstąpić do Liturgicznej Służby Ołtarza na zbiórkę w sobotę o godz. 9:00 do salki
  5. W przyszłą niedzielę (26 maja) – Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich.
    W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach o naszych mamach.
    O godz. 11:00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji dzieci przystępujących do I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  6. Polecam nowego Gościa Niedzielnego, w cenie 5 zł
  7. Polecam również nowego Małego Gościa dla dzieci
  8. OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW. przed każdą Mszą Św.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę, aby nadchodzący tydzień obfitował w Bożą pomoc i potrzebne łaski oraz opiekę Najświętszego Serca Pana Jezusa