Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Za nami Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Serdeczne słowa podziękowania kieruję do wszystkich osób, które pomogły w przygotowaniu tej Uroczystości - wszystkim, którzy pomogli przy sprzątaniu w Kościele i przed Kościołem, tym którzy udekorowali naszą Świątynię.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę osób, które budowały Ołtarze.

Bóg zapłać wszystkim, którzy udekorowali swoje domy na trasie procesji, jak również wszystkim osobom, które wzięły udział w procesji, dając wyraz swojej wiary w Chrystusa Eucharystycznego.

Zapraszam do czwartku (27 czerwca) na tradycyjne wieczorne procesje eucharystyczne Bóg zapłać za udział w procesjach oktawy Bożego Ciała.

Msza święta w intencji budowniczych ołtarzy na Boże Ciało zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.