Duszpasterz:
ks. Paweł Pindral

(od 1 października 2021 roku)


Poprzedni Proboszczowie:

  • ks. Bogusław Bertram Ochwał - od początku czerwca 1961 roku do końca kwietnia 1969 roku wikariuszem w Olszynie, a zarazem budowniczym probostwa, mieszkającym administratorem lokalii duszpasterskiej w Herbach Śląskich;
  • ks. Piotr Jasiok - od 2 maja 1969 roku do połowy stycznia 1976 roku administratorem, a potem pierwszym proboszczem parafii do sierpnia 1984;
  • ks. Jan Brzozoń - administrator i proboszcz od 20 sierpnia 1984 roku do dnia nagłej śmierci 11 lutego 1991 roku;
  • ks. Andrzej Pluta - administrator i proboszcz od 20 lutego 1991 roku do 26 sierpnia 1994 roku;
  • ks. Piotr Mańka - proboszcz od 27 sierpnia 1994 roku do 26 sierpnia 2018 roku.
  • ks. Marek Niewiadomski - administrator od 27 sierpnia 2018 roku do 24 września 2021 roku

Poprzedni Wikariusze:

  • ks. Piotr Ciba (1992-1996)
  • ks. Zbigniew Lachowicz (1996-1999)
  • ks. Andrzej Potyra (1999-2000)
  • ks. Konrad Krzyż (2000-2003)
  • ks. Mariusz Laskowski (2003-2004)
  • ks. Edward Pawołka (2004 - 2010)
  • ks. Joachim Koza (2010-2011)
  • ks. Piotr Rochon (2011-2012)
  • ks. Przemysław Ablewicz (2012-2013)
  • ks. Tomasz Szumlas (2014-2018).

Siostry Zakonne pochodzące z parafii:

  • s. M. Felicissima Chrzęstek ABMV (służebniczka)
  • s. Bonfilia Leś SCB (boromeuszka).