1. Bóg zapłać za: Waszą obecność, modlitwę, złożone ofiary. Dziękuję za wpłaty na kon-ta bankowe, sprzątanie kościoła, dbanie o jego wystrój, troskę o przydrożne krzyże, wszelkie prace wykonane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek po mszy św.
3. Próba przed Komunią św. dla dzieci i rodziców odbędzie się w środę i piątek po mszy św. Spowiedź dzieci będzie w sobotę o godzinie 10:00.
4. Msza święta za zmarłych zalecanych zostanie odprawiona w czwartek 23 maja o godzinie 18:00.
5. Dzieci i rodziców zapraszam na mszę szkolno – rodzinną w piątek o godzinie 18:00.
6. W niedzielę 26 maja podczas mszy świętej o godzinie 11:00 dzieci z klasy trzeciej we-zmą pełny udział w Eucharystii. Proszę parafian stale uczęszczających na tę mszę o wybór innej godziny, aby pozostawić miejsce w kościele dla rodzin i gości.
7. W tym roku podczas Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w dniu 30 maja pójdziemy procesją ulicami: Nową, Głowackiego, Kościuszki i Kilińskiego. Mieszkańców tych ulic i wszystkich parafian proszę o przygotowanie ołtarzy.
8. Uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy obchodzić w niedzielę 2 czerwca.
9. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą i w sobotę od godziny 17:00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
10. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego.
11. Można nabyć świecę upamiętniającą Kongres Eucharystyczny Diecezji Gliwickiej w cenie 17 zł. Dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieł charytatywnych diecezji.