Ogłoszenia parafialne 24.10.2021

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje Kościoła.

1. Bóg zapłać za: Waszą obecność, modlitwę, złożone ofiary na rzecz parafii, sprzątanie kościoła, dbanie o jego wystrój, wszelkie prace wykonane na rzecz naszej wspólnoty.
  2. Okazja do spowiedzi codziennie przed każdą mszą świętą, w sobotę od 17:00.
  3. Msza święta w sobotę o godzinie 18:00 będzie odprawiana już jako msza niedzielna.
  4. Można zamawiać intencje mszy świętych na rok 2022. W październiku przyjmowane będą intencje jubileuszowe za żyjących, od listopada za zmarłych.
  5. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej prowadzonej przez Róże Różańcowe.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i piątek po wieczornej mszy świętej.
  7. W sobotę 30 października o 17:00 różaniec, od 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Polecam lekturę prasy katolickiej, Gościa niedzielnego. W zakrystii jest dostępny Mały Gość Niedzielny.
  9. Można nabyć znicze Caritas w cenie 3 zł.
  10. Zalecki za zmarłych do modlitwy różańcowej w dniach od 2 do 8 listopada można składać w zakrystii.
  11. Za tydzień w niedzielę 31 października przypada liturgiczny obchód rocznicy poświęcenia własnego kościoła.
  12. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na bieżące finansowanie naszej parafii.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Waszym bliskim
życzę Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych