OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. DZISIAJ ( 18 kwietnia) – Niedziela Biblijna, rozpoczynająca XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny

 2. Dzisiejsza  kolekta jest  KOLEKTĄ CELOWĄ KOPERTOWĄ przeznaczoną na spłatę ogrzewania w naszym kościele za zrozumienie potrzeby zrobienia ogrzewania w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać!

 3. W związku z nową normą 20 m2/osobę w naszym kościele w tym samym czasie mogą przebywać 32 osoby. Bardzo proszę o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc i zachowanie odpowiedniego dystansu. Przypominam o konieczności dezynfekcji dłoni oraz zasłanianiu twarzy. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 4. W PIĄTEK (23 kwietnia) – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski . O godz. 18:00 – Msza św. szkolno-rodzinna. Zapraszam w szczególności dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Kościele!

 5. W SOBOTĘ (24 kwietnia):

  - Od 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

  - Od 17:30 okazja do Spowiedzi Świętej

 6. W przyszłą niedzielę (25 kwietnia) – obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza. Tego dnia przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Tego dnia w naszej Parafii gościć będziemy ks. Janusza Iwańczuka moderatora Diecezjalnego Dzieła Modlitwy i intencji Kapłanów OREMUS

 7. Polecam nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO w cenie 6 zł

 8. OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW. przed każdą Mszą Św.

   

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę, aby nadchodzący tydzień obfitował w Bożą pomoc i potrzebne łaski oraz opiekę Najświętszego Serca Pana Jezusa