Czas Adwentu, to przede wszystkim roratnie spotkania, na które zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzieży – od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00, natomiast w sobotni poranek mają miejsce roraty dla dorosłych, na które prosimy obowiązkowo zabrać ze sobą lampiony, świeczki.

Przypominamy, że przy bocznym ołtarzu Serca Jezusowego znajduje się skarbonka na ofiary dla ubogich; są też do zabrania „tytki miłosierdzia”, które należy wypełnić artykułami i przynieść z powrotem do przyszłej niedzieli. Wszystkie te dary trafią jeszcze przed świętami do najbardziej potrzebujących Parafian.

We wtorek po wieczornej Mszy zapraszamy na spotkanie rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Prosimy o zabranie ze sobą książeczek Niedzielna Msza Święta, w której znajdują się kontrolki.

Wójt Gminy Herby serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w hali sportowej naszej szkoły.

Pielgrzymów udających się w czasie ferii zimowych do Włoch, którzy są zainteresowani dodatkowym ubezpieczeniem, bardzo prosimy o kontakt z księdzem Tomkiem jeszcze dziś po Mszach.

Na stoliku prasowym jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, do lektury którego zachęcamy. Natomiast za tydzień będzie można nabyć u ministrantów nasz Informator Parafialny zawierający intencje mszalne i najważniejsze ogłoszenia na najbliższy miesiąc oraz plan tegorocznych odwiedzin duszpasterskich (kolędy).

Za wszelkie ofiary – również za przelewy na nasze parafialne konta bankowe – składamy serdeczne: “Bóg zapłać!”