Trwa miesiąc maj, więc zapraszamy wszystkich na maryjne nabożeństwa: dzisiaj o godzinie 15:30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy.

W poniedziałek obchodzimy Drugi Dzień Zielonych Świąt – czyli święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Eucharystia w czwartkowy wieczór będzie zbiorową za zmarłych z miesiąca i poleconych wspólnej modlitwie.

Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja naszej szkoły zaprasza wszystkich na wspólne świętowanie Dnia Rodziny, które będzie miało miejsce w najbliższą środę o godzinie 17:00 w hali sportowej.

W piątkowej Mszy szkolno-rodzinnej obowiązkowo uczestniczą uczniowie klasy trzeciej i szóstej szkoły podstawowej.

Kandydaci, ministranci i lektorzy mają swoją zbiórkę w sobotę o godzinie 9:30, scholka spotyka się na próbie o 10:15, a wszystkie marianki zapraszamy na spotkanie o 11:00.

Wieczorna Msza w sobotę zostanie odprawiona w intencji wszystkich Mam – tak żyjących jak i zmarłych, z okazji ich święta.

W przyszłą Niedzielę – w uroczystość Najświętszej Trójcy, w naszej parafialnej wspólnocie ma miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym:
- próby przed uroczystością dla dzieci i ich rodziców
poniedziałek, wtorek i piątek po nabożeństwach majowych
- Pierwsza Spowiedź Święta w sobotę o godzinie 16:00; w tym czasie będzie również okazja do spowiedzi dla rodziców, chrzestnych i krewnych.

Również w przyszłą niedzielę będzie miała miejsce przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Panie z Zespołu Charytatywnego prosimy o przygotowanie i przeprowadzenie tej zbiórki.

Pielgrzymom udającym się do Lwowa przypominamy, że do końca maja należy uzupełnić brakujące dane osobowe i wpłacić resztę pieniędzy.

Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, do czytania których zachęcamy, a za tydzień będzie dostępny nasz Informator Parafialny.