1. Proszę, aby kolektę zebrali przedstawiciele Rady Parafialnej.
2. Bóg zapłać za: Waszą obecność, modlitwę, złożone ofiary, wpłaty na konta bankowe, sprzątanie kościoła, dbanie o jego wystrój i obejście, troskę o przydrożne krzyże, wszelkie prace wykonane na rzecz naszej wspólnoty.
3. Zachęcam do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach od 26 do 29 marca. Poprowadzi je o. Lucjan Osiecki ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów z Lublińca.
4. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa.
5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek po mszy wieczornej.
6. W środę po wieczornej mszy świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:15 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 16:00.
8. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą, w sobotę od godziny 17:00 podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu.
9. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego.
10. Parafia w Sadowie zaprasza na Drogę Krzyżową Młodych 24 marca o godzinie 19:30, czyli 25 km pieszej wędrówki w intencji Światowych Dni Młodzieży z prośbą o pokój na świecie.
11. Zapraszam do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Na EDK wyruszymy 31 marca 2023. Rozpocznie się ona w kościele mszą świętą o godz. 19:00.
12. W zakrystii można nabyć wielkanocne świece Caritas: duża w cenie 13 zł, mała 8 zł i paschalik 3 zł. Dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieł charytatywnych Diecezji Gliwickiej.
13. Zwracam się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz naszej parafii.