1. DZISIAJ: XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe we wtorek, środę, czwartek piątek i sobotę o godz. 17:30, w poniedziałek o godz. 7:30 (prowadzony przez Róże Różańcowe)

3. Udziela się odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają  różaniec w kościele, w kaplicy, w rodzinie, społeczności zakonnej lub stowarzyszeniu pobożnym.

4. W CZWARTEK (29 października) – o godz. 18:00 – Msza św. zbiorowa za zmarłych

5. W PIĄTEK  (30 października) - o godz. 18:00 – Msza św. szkolno-rodzinna w której zobowiązana jest szczególnie uczestniczyć młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania oraz dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

6. W SOBOTĘ (31 października):

- Od 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

- Od 17:30 okazja do Spowiedzi Świętej
  7. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĄ (1 listopada) – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze święte o godz. 7:30, 9:30 i 11:00 w Kościele oraz o godz. 14:00 na cmentarzu. Po Mszy św. procesja i nabożeństwo za zmarłych

8. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii po każdej Mszy św.

9. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego

10. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą Świętą.

PODZIĘKOWANIA

• Dla wszystkich osób sprzątających Kościół
  • Dla Pań z Zespoły Charytatywnego za pomoc w przeprowadzeniu zbiórek przed Kościołem
  • Dla wszystkich osób zaangażowanych w bieżące prace przy kościele
  • Paniom dbającym o kwiaty przy Ołtarzu i przed kościołem
  • Za składane ofiary na utrzymanie naszej parafii w kościele oraz na parafialne konto bankowe – za każdy dar serca serdeczne Bóg Zapłać!

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę, aby nadchodzący tydzień obfitował w Bożą pomoc i potrzebne łaski oraz opiekę Najświętszego Serca Pana Jezusa