Orszak Trzech Króli

Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się w niedzielę 6 stycznia 2019 roku. Poszczególne grupy Orszaku poprowadzi jeden król, jadący na koniu lub wielbłądzie. Dla każdej z nich przewidziano również jeden dominujący kolor: czerwony, żółty lub niebieski. Prosimy, aby uczestnicy Orszaku posiadali jakiś element ubioru lub rekwizyt w podanym kolorze, w zależności od grupy, do której dołączą.

Miejsca i godziny rozpoczęcia Orszaku:
    1. Gliwice, godz. 14:00
       a. grupa czerwona: plac przed kościołem św. Michała Archanioła (ul. Krzywoustego 1)
       b. grupa niebieska:  plac przed dworcem PKP
       c. grupa żółta: plac przed kościołem Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Daszyńskiego 2)
    2. Zabrze, godz. 14:00
       a. grupa czerwona: plac przed kościołem św. Kamila (ul. Dubiela 10)
       b. grupa niebieska: plac przed kościołem św. Józefa (ul. Roosevelta 104)
       c. grupa żółta: plac przed Halą Pogoń (ul. Wolności 406).
    3. Pyskowice, godz. 14:00
       a. grupa czerwona: plac przed kościołem św. Mikołaja (ul. Księcia Poniatowskiego 10)
       b. grupa niebieska: plac przed kościołem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (ul. Kolejowa 10)
       c. grupa żółta: plac przed kościołem Nawrócenia św. Pawła Apostoła (ul. Wieczorka 3).
    4. Bytom, godz. 15:00
       a. grupa czerwona: ul. Krakowska (przy stacji benzynowej Shell)
       b. grupa niebieska: Pl. Akademicki
       c. grupa żółta: ul. Dworcowa (przy dworcu).

Dodatkowo, w diecezji gliwickiej Orszak odbędzie się również w Tarnowskich Górach i Lublińcu.