Wrocław Młodych

Kwietniowo-wielkanocny weekend młodzież zaangażowana przy naszej parafii, wraz z księdzem Tomkiem i - najlepszą przewodniczką - Mają, spędziła we Wrocławiu.

Wystarczyłoby napisać tak: było fantastycznie! Pogoda była przepiękna, bo... zasłużyliśmy sobie na nią :) Ulokowaliśmy się w Domu Sióstr Szkolnych de Notre Dame na Ostrowie Tumskim w pobliżu wrocławskiej archikatedry. Zwiedzaliśmy miasto, "buszowaliśmy tramwajami" (dla wielu była to przygoda), byliśmy na Sky Towerze, popłynęliśmy "paroststkiem w piękny rejs", co niektórzy zrobili duuuże zakupy, ale najważniejsze jest to, że spędzliśmy ten czas radośnie i razem.

Sporą część kosztów naszej wycieczki pokrył "fundusz kiermaszowy", dlatego przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy odwiedzili nasz Jarmark Bożonarodzeniowy czy Kiermasz Wielkanocny i zostawili nam trochę grosza!

Poniżej swoimi wrażeniemi, opiniami dzielą się Młodzi, uczestnicy tego parafialnego wyjazdu:

Kasia: Najlepszy wyjazd jaki przeżyłam. Naprawdę, było super. Wszystko super zorganizowane i zaplanowane. I super towarzystwo.
Karolina W: Genialny weekend i super atmosfera. Było zabawnie.
Kamila: Suuuper było. Jeśli chodzi o atmosferę to była super.
Nikola: Super weekend, genialne towarzystwo i najlepsza wycieczka, na jakiej byłam.
Julka: Najlepsza wycieczka na jakiej byłam; było super.
Martyna: Najlepsza wycieczka na jakiej byłam; przysięgam. Czułam, że opiekunowie mają do nas zaufanie i traktują nas na równi, co robiło na prawdę świetna atmosferę. Wyjazd był też małą grupą, przez co o wiele łatwiej było się zintegrować. Mimo wszystko, najbardziej podobało mi się, że ważne było nasze zdanie i wszyscy liczyli się z tym, co my chcemy robić, a nie jakieś nudne "atrakcje". Jednym słowem: super!
Sandra: Najlepsza wycieczka! Mega fajna ekipa, super atmosfera, dużo śmiechu, a nie zanudzanie jakiegoś przewodnika.
Karolina B: Najlepsza wycieczka na jakiej byłam. Super atmosfera, super grupa i dużo śmiechu.
Kuba: Najlepsza Ekipa.
Weronika: Wycieczka do Wrocławia była najlepszą wycieczką ze wszystkich. Opiekunowie dali nam wolna rękę, co do spędzania czasu, mogliśmy poczuć, że mamy wolną rękę, lecz mimo wszystko byliśmy pod opieką. Wszyscy byliśmy na równi. Towarzystwo było super, tak samo jak atmosfera i wszyscy mogliśmy decydować. No ogólnie mega super, no świetnie.
Wojtek: Piękne miasto, piękne dziewczyny, cudowna atmosfera, najlepsi opiekunowie - po prostu cudnie.